VRF Klima Sistemleri Satış ve Servis Merkezi

Mitsubishi VRF Klima Servisi

mitsubishi vrf klima servis

Mitsubishi Kavacık VRF Klima Servisi – Tamir Bakım Montaj Aynı Gün Servis

Mitsubishi VRF klimalar da her elektronik cihaz gibi zamana ve kullanım koşullarına bağlı olarak arıza gösterebilir. Klima arızalarıyla karşılaştığınızda da Mitsubishi VRF klima servisleri ya da yetkili merkezlerden destek almanız gerekir. Mitsubishi Kavacık VRF klima servisi olarak bizler de uzman ekibimiz, 30 yıllık sektörel deneyimimiz ve geniş araç filomuzla profesyonel ve hızlı klima çözümlerini yaşam alanlarınıza ulaştırmak için hizmet veriyoruz.

Kavacık genelinde geniş servis ağımızla klima alan keşfi, bakım, montaj, arıza durumlarında tamir uygulamaları yaparken yedek parça ve aksesuar satışı gerçekleştirerek iklimlendirme ihtiyaçlarınıza anında karşılık veriyoruz. Sizlere ise klimanızı ilk günkü gibi kullanmak kalıyor. Mitsubishi Kavacık VRF klima fiyatları için size özel tekliflerimizi satış ekiplerimizden öğrenmeyi unutmayın…

Klimanız Uzman Ellerde! Mitsubishi Kavacık VRF Klima Servisi

Mitsubishi VRF klima servis hizmetimizle Kavacık genelinde ısıtma-soğutma ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ediyoruz. Mitsubishi Kavacık VRF klima olarak uzman teknisyenlerimiz, teknolojik imkanlarımız, uluslararası standartlarda uygulamamız, duyarlı bakış açımızla Mitsubishi VRF klima satış sonrası destek hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

 • Satış ve Serviste Ödüllü Hizmet
 • %100 Müşteri Memnuniyeti
 • Onarımda Sözleşmeli Hizmet
 • Her Semte Servis Desteği
klima servisi

Klima Bakım

Mitsubishi VRF klima tamir, bakım, arıza servis merkezi.

Klima Montaj

Klima söküm, montaj ve devreye alma servis hizmeti.

Yedek Parça Aksesuar

Orijinal Mitsubishi VRF yedek parça ve aksesuar satış merkezi.

VRF Klima Servisi – Neler Yapıyoruz?

Kavacık Mitsubishi VRF klima servis hizmeti dahilinde VRF klimalarınızın arızalarını tespit ederek kısa sürede onarım ve kullanım imkanı sağlıyoruz. Teknik ekiplerimizle adresinizde onarım uygulamaları yaparak size özel çözümler sunuyoruz. Mitsubishi VRF klima sistemi servis hizmetlerinde:

 • 30 Yıllık Deneyim ve Uzman Kadro
 • Kaliteli Fiyat Politikası
 • Son Teknoloji VRF Klimalar
 • Aynı Gün Servis Hizmeti
 • Ödeme Kolaylığı
 • Güvenli Kargo
 • Türkiye Genelinde Hizmet
 • %100 Müşteri Memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

VRF Klima Servis Uygulamalarında En Çok Merak Edilenler

Aynı gün Mitsubishi VRF klima servis hizmeti veriyor musunuz?

Sözleşmeli müşterilerimize ve program uygunluğuna göre genel olarak aynı gün Mitsubishi VRF klima servis hizmeti vermekteyiz. Ancak yoğun sezonda (Haziran, Temmuz, Ağustos, Aralık, Ocak, Şubat aylarında) bakım sözleşmeniz yoksa ertesi gün veya en geç 2 iş gününde Mitsubishi Kavacık VRF klima servis hizmeti vermekteyiz.

Not: Aynı gün Mitsubishi VRF klima servis hizmeti sadece klima bakım sözleşmesi yapanlar için geçerlidir.

Mitsubishi VRF klima bakım sözleşmesi neden yaptırmalıyız?

Mitsubishi VRF klima bakım sözleşmesi yaptırırsanız yılda 2 defa periyodik klima bakımı yaptırarak klimanızın daha uzun ömürlü olmasını, performanslı ve tasarruflu çalışmasını sağlarsınız. Ayrıca yüksek bakım ve arıza masrafları ile karşılaşmamış olursunuz. Sözleşmeli olduğunuz için doğabilecek arızalarda aynı gün servis hizmeti alarak kesintisiz klima konforu yaşarsınız. Klima bakım sözleşmesi olan müşterilere özel Kavacık VRF klima bakım fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Mitsubishi VRF klima servis ve bakım fiyatlarınız neye göre belirlenir?

Mitsubishi VRF klima servis fiyatlarımız yapılacak işçiliğe, değiştirilen yedek parçaya göre değişiklik gösterir. VRF klima bakım fiyatları ise bakım yapılacak klima sayısına, klimanın arızalı olup olmadığına ve bakım sözleşmenizin yapılıp yapılmadığına göre belirlenir. Size en uygun VRF klima servis ve bakım fiyatları için Kavacık VRF klima servis merkezimizle iletişime geçin.