VRF Klima Sistemleri Satış ve Servis Merkezi

Mitsubishi VRF Klima Montajı

mitsubishi vrf klima montaj

Kavacık Mitsubishi VRF Klima Montajı – En İyi Fiyat Garantisi Aynı Gün Çözüm

Mitsubishi VRF sistem klimalarının iç ve dış üniteleri ile Mitsubishi VRF sistem altyapı tesisat uygulamalarının doğru yapılmaması hem zamanınıza hem bütçenize hem de sağlığınıza zararlı. Mitsubishi VRF klimanızın hava akışına engel olmayacak, çevreye ve size zarar vermeyecek, performansını düşürmeyecek ve klimanızdan %100 verim almanızı sağlayacak Mitsubishi VRF klima montajı hizmetimiz sayesinde bu durum artık sorun olmaktan çıkıyor. Kavacık Mitsubishi VRF klima montaj merkezi desteğiyle klimalarınız olması gerektiği şekilde çalışıyor.

Klimanın doğru yere montajı için klima uzmanları ile gerekli montaj hizmetini veren Kavacık Mitsubishi VRF Klima ekibimiz, mekanınız için en ideal çözümleri sizlerle buluşturuyor. Teknisyenlerimiz konutlarınıza ve iş yerlerinize gelerek mekanın özelliklerine göre montaj yerini belirliyor. Güvenilir ve hızlı montajla Mitsubishi VRF klima sistemlerinde mekanınıza ve işletmenize özel çözümler sunuluyor.

İşletmeniz İçin İklimlendirme Çözümlerine Mi İhtiyacınız Var?

Mitsubishi VRF klima montaj hizmetimizle Kavacık genelinde ısıtma-soğutma ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ediyoruz. Talebiniz alınır alınmaz adresinize gelerek ücretsiz Mitsubishi VRF klima keşif çalışması le birlikte klima montaj yerini belirliyoruz. Mitsubishi VRF klima montaj merkezi olarak klimanızın en yüksek verimle çalışacağı yere sorunsuz montaj yapıyoruz.

 • Doğru Montaj Sağlıklı Hayat
 • Yüksek Verim Maksimum Performans
 • Daha Az Arıza Daha Düşük Fatura
 • Kolay Kullanım ve Konfor
klima montaj

Klima Servisi

Aynı gün servis hizmeti, sektörde 30.yıl!

Klima Bakım

Mitsubishi VRF klima tamir, bakım, arıza servis merkezi.

Yedek Parça Aksesuar

Mitsubishi VRF klima orijinal yedek parça ve aksesuar satış merkezi.

Mitsubishi VRF Klima Montaj – Neler Yapıyoruz?

Mitsubishi VRF klima montajı hizmeti dahilinde ücretsiz keşif yaparak mekanınızdaki en ideal noktaya klimanızın montajını sorunsuz şekilde yapıyoruz. Uzman teknik ekiplerimizle dilediğiniz gün ve saatte montaj hizmeti almanızı sağlıyoruz. Kavacık VRF klima montaj sürecinde:

 • İç ünite montajı
 • Dış ünite montajı
 • Şebekelerin kontrolü
 • Vakumlama uygulaması
 • Gaz basıncı kontrolü
 • Boru bağlantılarının yapılması
 • Drenaj sistemi kontrolü
 • Test çalıştırması yapıyoruz.

VRF Klima Montaj Uygulamalarında En Çok Merak Edilenler

Aynı gün Mitsubishi VRF klima servis hizmeti veriyor musunuz?

Sözleşmeli müşterilerimize ve program uygunluğuna göre genel olarak aynı gün Mitsubishi VRF klima servis hizmeti vermekteyiz. Ancak yoğun sezonda (Haziran, Temmuz, Ağustos, Aralık, Ocak, Şubat aylarında) bakım sözleşmeniz yoksa ertesi gün veya en geç 2 iş gününde Kavacık Mitsubishi VRF klima servis hizmeti vermekteyiz.

Not: Aynı gün Mitsubishi VRF klima servis hizmeti sadece klima bakım sözleşmesi yapanlar için geçerlidir.

Mitsubishi VRF klima bakım sözleşmesi neden yaptırmalıyız?

Mitsubishi VRF klima bakım sözleşmesi yaptırırsanız yılda 2 defa periyodik klima bakımı yaptırarak klimanızın daha uzun ömürlü olmasını, performanslı ve tasarruflu çalışmasını sağlarsınız. Ayrıca yüksek bakım ve arıza masrafları ile karşılaşmamış olursunuz. Sözleşmeli olduğunuz için doğabilecek arızalarda aynı gün servis hizmeti alarak kesintisiz klima konforu yaşarsınız. Klima bakım sözleşmesi olan müşterilere özel Kavacık Mitsubishi VRF klima bakım fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Mitsubishi VRF klima servis ve bakım fiyatlarınız neye göre belirlenir?

Mitsubishi VRF klima servis fiyatlarımız yapılacak işçiliğe, değiştirilen yedek parçaya göre değişiklik gösterir. Mitsubishi VRF klima bakım fiyatları ise bakım yapılacak klima sayısına, klimanın arızalı olup olmadığına ve bakım sözleşmenizin yapılıp yapılmadığına göre belirlenir. Size en uygun Mitsubishi VRF klima servis ve bakım fiyatları için Kavacık Mitsubishi VRF klima servis merkezimizle iletişime geçin.