VRF Klima Sistemleri Satış ve Servis Merkezi

Mitsubishi VRF Klima Bakımı

mitsubishi vrf klima bakım

Kavacık Mitsubishi VRF Klima Bakımı – Servis Tamir Bakım Aynı Gün Çözüm

Yaşam alanlarınızda kaliteli iklimlendirme koşullarını devam ettirmeniz için satış ve servis merkezimiz sizlere profesyonel Mitsubishi VRF klima bakım desteği sağlıyor. Klimanızın sağlıksız koşullarından sizi kurtaracak, mevsim geçişlerini atlatmanızı sağlayacak, cihazınızdan daha çok verim ve performans almanızı sağlayacak Mitsubishi VRF klima bakımınızı alanında uzman teknik ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.Mitsubishi Kavacık VRF klima bakım merkezi olarak ihtiyaçlarınızı sorunsuzca karşılıyoruz.

30 yıllık sektör deneyimimizin yanında Kavacık genelinde servis ağımızla Mitsubishi Kavacık VRF klima bakım servisi olarak iklimlendirme sistemlerinizin sorunsuzca çalışması için yıl içerisinde gerekli olan periyodik bakımlarını yapıyoruz. Sizlere ise klimanızı ilk günkü performansıyla kullanmak kalıyor. En iyi Mitsubishi VRF klima fiyatları ve bakım desteği için bizleri arayın…

Bakım Ekibimizden Profesyonel ve Hızlı Mitsubishi VRF Klima Bakımları!

Klima hastalıkları ve arızaları ile sizleri uğraştırmamak için periyodik bakımlarınızı özenle yapıyoruz. Mitsubishi  VRF klima bakım hizmetimizle Kavacık semtlerinde ısıtma-soğutma ihtiyaçlarınızı karşılamaya devam ediyoruz. Mitsubishi Kavacık VRF Klima bakım servisi teknisyenlerimizle hızlı ve güvenli destek sunuyoruz.

 • Sağlığa Dost Bakım Uygulamaları
 • Mekânlarınızda Sürekli Konfor
 • Uzun Ömürlü Mitsubishi VRF Klimalar
 • Tasarruflu ve Verimli İklimlendirme
klima bakımı

Klima Servisi

Aynı gün servis hizmeti, sektörde 30.yıl!

Klima Montajı

Klima söküm, montaj ve devreye alma servis hizmeti.

Yedek Parça Aksesuar

Mitsubishi VRF klima orijinal yedek parça ve aksesuar satış merkezi.

Mitsubishi VRF Klima Bakımı – Neler Yapıyoruz?

Mitsubishi VRF klima bakım hizmeti dahilinde klimalarınızın ilk günkü verimi ve performansı ile çalışmasını sağlayacak bakım uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Evleriniz ve iş yerleriniz için özel çözümler sunuyoruz. Mitsubishi Kavacık VRF klima olarak VRF bakımı sırasında yaptıklarımız:

 • İç ünite kontrolleri ve temizliği
 • Dış ünite kontrolleri ve temizliği
 • Elektrik tesisatı kontrolleri
 • Gaz ölçümleri ve giriş-çıkış denetimi
 • Alçak ve yüksek basınç kontrolü
 • Duyu ile ses kontrolü
 • Kablo bağlantılarının kontrolü
 • Bakır boru sistemlerinin kontrolü

Mitsubishi VRF Klima Bakım Uygulamalarında En Çok Merak Edilenler

Aynı gün Mitsubishi VRF klima servis hizmeti veriyor musunuz?

Sözleşmeli müşterilerimize ve program uygunluğuna göre genel olarak aynı gün Mitsubishi VRF klima servis hizmeti vermekteyiz. Ancak yoğun sezonda (Haziran, Temmuz, Ağustos, Aralık, Ocak, Şubat aylarında) bakım sözleşmeniz yoksa ertesi gün veya en geç 2 iş gününde Kavacık VRF klima servis hizmeti vermekteyiz.

Not: Aynı gün Mitsubishi VRF klima servis hizmeti sadece klima bakım sözleşmesi yapanlar için geçerlidir.

Mitsubishi VRF klima bakım sözleşmesi neden yaptırmalıyız?

Mitsubishi VRF klima bakım sözleşmesi yaptırırsanız yılda 2 defa periyodik klima bakımı yaptırarak klimanızın daha uzun ömürlü olmasını, performanslı ve tasarruflu çalışmasını sağlarsınız. Ayrıca yüksek bakım ve arıza masrafları ile karşılaşmamış olursunuz. Sözleşmeli olduğunuz için doğabilecek arızalarda aynı gün servis hizmeti alarak kesintisiz klima konforu yaşarsınız. Klima bakım sözleşmesi olan müşterilere özel Kavacık Mitsubishi VRF klima bakım fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Mitsubishi VRF klima servis ve bakım fiyatlarınız neye göre belirlenir?

Mitsubishi VRF klima servis fiyatlarımız yapılacak işçiliğe, değiştirilen yedek parçaya göre değişiklik gösterir. Mitsubishi VRF klima bakım fiyatları ise bakım yapılacak klima sayısına, klimanın arızalı olup olmadığına ve bakım sözleşmenizin yapılıp yapılmadığına göre belirlenir. Size en uygun Mitsubishi VRF klima servis ve bakım fiyatları için Mitsubishi Kavacık VRF klima servis merkezimizle iletişime geçin.