VRF Klima Sistemleri Satış ve Servis Merkezi

Akademi Hastanesi VRF Klima Çözümleri

akademi hastanesi vrf klima çözümleri

Akademi Hastanesi VRF Klima Çözümleri

Akademi Hastanesi, VRF klima uygulamalarında bizi tercih etti…

Zengin 5A Mekanik Tesisat ve Klima Sistemleri ekibi olarak İzmit’te hizmet veren Akademi Hastanesi için 2012 yılında VRF projesi hazırladık. Hastanenin kaliteli bir şekilde iklimlendirilmesi için mekanların büyüklüğüne, istenen ısıtma ve soğutma derecelerine göre VRF klimalar hazırlayarak montajlarını planladık. Çevreye zarar vermeden ve kolay kullanım sağlayacak montaj noktalarını belirlemek için keşif hizmeti verdik. Ardından belirlenen noktalara montaj yaparak çalışmamızın son aşaması olan entegrasyona geçtik. Klimaların sorunsuzca çalıştığını onaylayarak projeyi tamamladık.

Müşteri: Akademi Hastanesi
Kategori: VRF Klima
Tarih: 2012
Durum: Tamamlandı

İzmit Akademi Hastanesi için yapmış olduğumuz VRF tesisat sistemlerinin projelendirilmesinde aşağıdaki adımları izledik.

• Birden fazla iç üniteli sistemler için VRF klima sistemi kurulumu
• Split, kanal, kaset tip üflemeli klima tesisatı
• VRF sisteminin gaz ve boru kontrolleri
• VRF sistemini çalıştırma ve teslim

VRF Klima Satış ve Servis Merkezi

Bireysel ve kurumsal iklimlendirme çözümleri sunmak için kurulmuş olan VRF Klima firmamız, deneyimli teknisyen ekip, geniş araç filosu ve Türkiye genelinde satış ve servis merkezleriyle kaliteli ısıtma ve soğutma desteği sağlamaktadır. Yüksek müşteri memnuniyeti ile hizmet veren markamızın kalitesini korumak amacımızdır.